Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
28.10.2010
Sranda závody
 
Svátek jsme využili ke sportu a přihlásili se na závody k Šimoně. Soutěžilo se ve vypečených disciplínách. Já měl nejlepší přivolání mezi pamlsky, protože maminka je nad všemi hračkami a dobrotami. Také agiliťáckou dráhu a jízdu v kolečku jsem zvládl na výbornou. Ale moje slabina - chůze u nohy - mi vysloužila 3. místo. A hádejte co celou dobu dělala Eliška místo fandění?
 
připravit ke startu        
 
 
 
 
23.10.2010
Podzim v plném proudu
 
Prázdniny utekly jako voda a podzim už je v půli. Byli jsme s Eliškou na výstavě ve Vinoři, tam jsem byl 3. a na Hafbácké, tam má Eli cenu diváků. Také jsem si přinesl 3. místo ze srandazávodů od Šimony.
Amálka je u nás jako doma a všichni společně pomáháme sklízet a třídit letošní úrodu.
Moje černá dcerka už přerostla Elišku a je to pěkná divoška, po kom??
 
 
 
 
 
 
14.8.2010 
Opět na Dívčákách
 
Dnešní den se vydařil a moc jsme si to s SVP užili. Místo dlouhého povídání jsem vám natočil krátkou reportáž
 
 
 
 
 
 
 
7.8.2010
 
Návrat na Dívčáky
 
Po delší přestávce se nám SVP vrátila na Dívčáky. Počasí nám nejprve moc nepřálo, ale pak se umoudřilo a moc jsme si to užili.
 
ahoj holky teda, to je pejsků vítačka vítačka  to jsou janci kdopak se vrací? zas mi ta srnka zdrhla 
 
 
 
 
2.8.201
 
Na návštěvě
 
Včera jsme byli na návštěvě u kamarádky Shane, má totiž novou ségru. Posbírali jsme jablka, zkontrolovali zahrádku, pozdravili babičky. Večer paničky pekly špekáčky a myslíte, že nám dali?!!
 
ségra Shimi je to ještě mrně však já si tě vychovám  kontrola zahrádky kontrola zahrádky ještě sklidit jablíčka ještě sklidit jablíčka melouny jsou také zralé po práci společná nekaž to 

 
1.8.2010
Dovolená
 
Dovolenou měla maminka v červenci, ale neměl jsem čas to napsat. Byli jsme u Kuby v Kameňáku. Počasí super, koupali jsme se ( i Eliška jednou vlezla do vody), chodili do lesa na prochajdy, jen škoda, že to tak uteklo.
 
hurá, jde se ven  zátiší s Lojzou  nejdřív do lesa pak koupat voda jako kafe kde je Eli?štafeta  zase loví to koukáte a jdem domů to jsme se ale unavili musíme si odpočinout musíme si odpočinout musíme si odpočinout budeme papat tetě to teda trvá ňam, ňam jestlipak mi Kuba nechá? nenechal   
 
 
 
10.8.2010
 
Holky se mají k světu
 
Dcerky už zas vyrostly a brzy opustí rodné hnízdo. Konečně mi je ukázali a jsou opravdu hezké po mě.
 
    
 
   
 
 
 
28.7.2010
 
U běloušků
 
Byli jsme navštívit poslední tři běloušky. Jsou krásní a dokonce už poslouchají sloro lépe než Eliška. Škoda, že nebydlíme v domku, hned bych měl bráchu. Jestli chcete krásného pejska, tak pospěšte než bude pozdě sem : http://www.janiyca.cz/
 
už pěkně vyrostli jsou krásní i s Eliškou si pohráli docela dobrý třeba bude balonkový jako já zahřmělo a Eliška mizí tady je bezpečno tady by to šlo 
 
                                     
 
 
 
 
 
5.7.2010
 
Léto, jak má být
 
Konečně je teplo a tak jsme vyrazili k vodě. Eliška se stále štítí vody a zalezla do rákosí a Roxi sváděla tuhý boj jestli pro balonek do té hnusné vody nebo raděj počkat, až ho donesu.
Pak jsme jeli na zahrádku na třešně a protože mi maminka nechtěla trhat, musel jsem si pomoct sám.
 
 
 
                                                         
 
 
 
2.6.2010
 
Holky rostou jako z vody
 
Zítra už holkám bude 10 dní a rostou jako z vody. Při posledním vážení už měly skoro 1kg.
 
black and weit          
 
 
 
 
23.6.2010
 
Jsem taťka !!!
 
Už je to tady, jsem taťka dvojčat! Dnes časně zrána se narodily Bublině dvě holky a mají se čile k světu.
Zatím to vypadá, že nemají pankáče, ale čiperné budou určitě po mě.
 
spokojená mamka jedna je skoro bílá s rezavými skvrnami po mámě a druhá celá já, když jsem se narodil jsou úžasné jsou úžasné 
 
 
 
26.6.2010
 
Hořovice
 
Červen je plný úspěchů. Dnes jsme byli s Eliškou a naší kamarádkou Lidunou na výstavě v Hořovicích. Počasí se nám vydařilo a den byl plný soutěží a zábavy. Dokonce i já jsem unaven. A ceny? Já překvapivě vyhrál podobnost s páníčkem a ještě titul pejsek šikulka. A hlavním vítězem celé voříškyády se stala naše Eliška se svým novým trenérem.
 
příprava na hlavní soutěž Eliška má nového trenéra je z něj nadšená v kruhu jim to jde i běh ba i výstavní postoj zasloužené první místo zleva Jonatán na druhém další pohár do síně slávy    
 
 
 
 
23.6.2010
 
Jsem taťka !!!
 
Už je to tady, jsem taťka dvojčat! Dnes časně zrána se narodily Bublině dvě holky a mají se čile k světu.
Zatím to vypadá, že nemají pankáče, ale čiperné budou určitě po mě.
 
spokojená mamka jedna je skoro bílá s rezavými skvrnami po mámě a druhá celá já, když jsem se narodil jsou úžasné jsou úžasné
 
 
 
21.6.2010
 
Skvělá sobota
 
V sobotu jsme byli navštívit jednu kamarádku ve Zvoli. Dvounožci slavili několikery narozeniny a ani my nepřišli zkrátka. Krásně jsme si nacpali bříška, i když jsme se občas museli obsloužit sami.
Přestože už je léto, je pořád zima, tak v neděli jsme byli doma. Musím hlídat Bublinu, štěňátka už budou každým okamžikem.
 
 
spadne? utrhnu si sama ňam, ňam ňam, ňam 
potkali jsme nové mimi pohrajem si než vyroste krade a ještě se tomu směje!! Bublina je na rozsypání 
 
 
 
 
14.6.2010
 
Budu taťka !
 
po dlouhé době musím napsat, co je u nás nového. Tak už je to úplně jisté, koncem června bych se měl
stát taťkou. Jsem moc zvědavý po kom ti prckové budou.
Chodíme na zahrádku, jezdíme za Kubou na chatu a Amálka je u nás jako doma.
V sobotu jsem byl v Nymburku na výstavě ( Eliška byla doma, nebylo jí dobře) a vyhrál jsem cenu
salonu Superpes : nejupravenější pes. Heč, heč.
 
 
moje nevěsta Bublina  je to pěkná holka  opravdu  máme stejné zájmy 
 
ranní venčení  nejraděj máme strejdu  Amálka je u nás jako doma  myslí, že ji nenajdem 
 
   
 
 
 
 
 
1.5.2010
 
 1. máj, lásky čas
 
a já neměl vůbec čas napsat co je nového.
Chodili jsme s SVP a také jsem zkusil coursink, to se mi strašně líbilo a doufám, že mě holky ještě pozvou.
Dlouho jsem se s nima neviděl, protože hárájí, rodí a vůbec maj jiné zájmy.
Sousedovic Amálka už se otrkala, hraje si s námi a někdy nás dokonce bije.
Elišce bylo pořád horko, nechce se jí běhat, tak jsme jeli k tetě do salonu a budete koukat jak jí to sluší.
Mě také trochu učesala, čekají nás totiž jarní výstavy.
No a já budu možná brzy taťkou. Našel jsem si krásnou nevěstu, nebo ona mě? Tak nám držte palce.
 
 
raděj si tě povedu   Amálka doráží  to už ale přehání  Amálka si dovoluje
drzoune !  Eliška má ráda děti, dělí se s ní o svačinu  je smutná, je jí pořád horko  tak ji teta ostříhala  moc jí to sluší 
je to krasavice  skoro nikdo ji nepoznal  to je moje nevěsta  je úžasná 
moc se mi líbí  těším se na malé pankáče
 
 
20.2.2010
Jaro je za dveřmi
 
Začíná se oteplovat, tak jsme si vyrazili užít možná poslední sníh na Dívčáky. Tentokrát se přidala i Roxi a pěkně se rozřádila. Dokonce i Conny se rozběhla. Fanča si užila zajícova, že až. Nejdřív jsem běžel s ní, ale pak se mi ztratila, tak jsem se raděj vrátil. Několikrát jsme to zkoušli s Melinkou a myslím, že nám bude brzy oporou. Když mi maminka nechce nosit balonek, tak jsem si ho našel sám. S Eliškou na zpáteční cestě nikdo nemluvil a ještě se musela doma koupat - chudák. Protože se navoněla, hádejte v čem?
 
dnes budeme moc hodní nedělej fóry a otevři ten pamlskovník vidíš, že to jde společná ještě společná mám balonek, heč se kvůli němu i přerazím to čučíš, jak jsem šikovný pojď Meli, já tě to naučím co bylo k obědu nevím, zas na mě nezbylo
 
 
14.2.2010
 
Únor bílý....
 
Dnes byly naše SVP oslabena, ale stejně jsme si to dost užili. Byl jsem já s Eliškou a Mamabona s dětmi. Ostatní mají prázdniny, hárají a jiné povinnosti.
 
sněhu je pořád dost je krásně,i sluníčko vykouklo známé žebračky mezi holkama byl jeden kluk a dost mě štval vyhráli jsme si všichni pokus o první společnou ovšem někteří nevydrželi jóóó, kdyby tu by Fanča... druhá společná tak dělejte, je to studený společná s Eliškou společná s Eliškou podruhé teď je to dobře já jsem ten hodný, že? 
 
 
9.1.2010 
Sněhu jak ve filmu 
Napadlo tolik sněhu, že to jsem ještě neviděl. Tento víkend jsme s SVP nešli, protože jsem trochu nastydl, jak pořád honím sněhové koule. Byli jsme doma a učili Amálku, jak se má venku a ke starším, chovat.
 
 
téééda, to je sněhu  tak už házej  nevím co na těch koulích máš  pojď raděj hledat dobroty   Amálko takhle musíš dřepnout  nebo takhle  najdem lepší místo  pojďte sem  já chci házet koule  no vidíš, jak jsi šikovná  nejde někdo?  už stačilo, jdeme domů  to je vděk za péči???
 
 
3.1.2010
Letos první a hned rekord
Dnes jsme vyrazili s SVP na Dívčáky v rekordním počtu 17!čtyřnožců. Počasí nám, jako obvykle, přálo. Bylo velmi zrzavo ještě, že jsme to s Eliškou, Canny a Jessy zpestřili. Aby to maminkám nebylo líto, tak jsme my tři, co spolu kamarádíme, utekli do zajícova jen dvakrát na krátkou. I Eliška se proběhla a naše sousedka Roxi žasla, kolik je tu pejsků.
 
 
 
 co tam děláte?   pořád jen stojí a nejdou   tak už pojďte   příprava na společnou   příprava na společnou   příprava na společnou   první společná   Iva nebyla spokojena, tak druhá společná   zase čučej   tak pojďte   tihle do zajícova nepůjdou   Fanča už šla, hurááá za ní   bylo to dnes bezva
 
 
 
 
28.12.2009
Vánoční vychajda na Dívčích Hradech 
Dnes nám počasí opravdu přálo, tak jsme vyrazili s SVP na Dívčáky. Řady zrzek byly silně oslabeny ( někdo za ženichem, někdo na vánočních hodech..), tak jsem s sebou přivedl holky z naší louky. I napsat musím já, protože chyběla dokonce i naše šéfka Fanča. Prochajda se vydařila, pořádně jsme si zalítali a nevím čím to je, ale tentokrát jsem, ani já ani nikdo jiný, neutekl.
 
 
nejvíc nám jde žebrání      nejvíc nám jde žebrání
společná se nám nějak nedaří       a nedaří 
 
tak aspoň takhle       víc nás baví honičky 
 
opravdu       nezdá se vám to, bílé jsou dvě 
 
šušky, šušky, koho zmastíme?       asi Melinku 
 
jsme jí to teda nandali     a už toho nechte ! 
 
ať mám na ty myšky klid
 
 
 
 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek