Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Engie Zítmar
 Engie je moje první kamarádka, je o 3 měsíce starší než já, od malinka si s ní hraju. Je veselá má ráda  balónek jako já. Je urozeného původu sbírá tituly na všech výstavách.Brzy bude Mít štěňátka, ale bohužel je nechce se mnou
 
 
Katy 
 
Katy zvaná Kačena je dobračka, nechá si od nás skoro všechno líbit. Každý večer s ní chodíme na procházku před spaním. Je moc hodná Někdy si jí musím bránit před Jinými pejsky, protože ona je Jinonická Venuše všichni ji chtějí jen pro sebe.
 
 
Kuba a Liduna
 
Kuba Liduna bydlí na venkově, Jezdíme za nimi s Eliškou nejvíc v létě, když je hezké počasí. Je to tam prima, chodíme se koupat, na houby a večer vždycky grilujeme. Kuba je náš kámoš, ale Liduna nás pořád terorizuje vychovává, myslí si snad, že je naše máma.
 
 
Fanča a Týna
 
 
Fanču znám z cvičáku, přivedla mě a Elišku do SPV - Super Venčící Party. Je zakládající členkou a její maminka je Úžasná Fotografka. Fanča mě naučila jak zmizet v lese za zajíčky, srnkami jiné úžasné věci.
 
 
Honey a Moon
 
 
Honey je také moje kamarádka ze cvičáku, zlobila tam možná víc než já. Patří také do SVP je s ní velká legrace. Předhání se s Eliškou, kdo toho víc sní a nebojí se ostatní zrzky pořádně prohnat.
 
 
Magmabona
 
Brassila Conny a Aza. Brassila je první mamkou v partě, bydlí ještě se svými dvěma dětmi, Melinkou Azikem. Eliška si nejvíce rozumí s Conny, vždycky se courají na konci a přemýšlí, kdy už se půjde domů. Mě má nejraděj Azik, protože jsem jediný chlap v celé partě
 
 
 
Canny
 http://www.janiyca.cz/
Canny si myslí, že je ridgeback, ale umí se krásně přibarvit do mé podoby. Děláme spolu a s Fančou, nádhernou loveckou trikoloru, umíme tak rychle zmizet v lese, to byste koukali.
 
 
 
 
Qwandoya 
 
Maggie, Kira Tabi. Maggie se v žebrání téměř vyrovná Elišce. Kira je tou nejchytřejší rr holkou široko daleko kromě toho je posedlá cestováním. Také s ní rád běhám za zajíčky.
 
 
 
Bobeš
 
Bobeše znám od Té doby, co Byl miminko. Je to hodný kluk jeden z mála, se kterými kamarádím, většinou jsou tu samé holky. Teď se vídáme méně, protože se odstěhoval, ale když je mu smutno, tak za námi přijede.
 
 
Amálka
 
 Amálka je naše nová sousedka. Je to ještě mimino, nejdřív se nás bála, ale už si docela dovoluje. Mě zatím malé holky moc nezajímají, ale s Eliškou si hraje dokonce ji zlobí. Musíme ji naučit všechny užitečné věci.
 
 
 
Roxana
 
Roxi je moje dávná kamarádka. Je to prý bojový pes pitbul, ale zmastím ji, kdy se mi chce. Ona si myslí, že není fena, ale pes jako já.
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek